icon

Що являє собою метод радіохвильового лікування геморою?

Радіохвильове висічення гемороїдальних вузлів засноване на видаленні утворень за допомогою спеціального електрода (радіохвильового скальпеля), який випромінює радіохвилі високої частоти. Радіохвильовий скальпель безконтактно видаляє вузол спрямованими радіохвилями.

Маніпуляцію здійснюють під знеболюванням. Утворення висікається близько до основи вузла. Стіни вен склеюються під впливом високої температури. Ранка припікається, дрібні судини запаюються. Це повністю виключає крововтрату.

Радіохвильовий скальпель не торкається поверхні шкіри, пошкодження здорових тканин, що знаходяться поруч, виключається. Загоєння ранки йде швидше, ніж після використання інших методів висічення.

Бути здоровим не соромно!

Переваги радіохвильового методу лікування геморою

Процедура безболісно позбавляє геморою. Вона провокує скорочення сфінктерних м'язів і не торкається нервових закінчень. Метод перевершує інші за точністю, безпекою, результативністю. Ці процедури малотравматичні та безкровні. Радіохвильове хірургічне втручання дозволяє досягти потрібних результатів з першої процедури. Основні переваги радіохвильової методики лікування геморою:

icon

малий строк госпіталізації

icon

без ризику розвитку кровотеч

icon

швидке загоєння ранки

icon

без опіків та некрозів тканин

Показання та протипоказання до застосування радіохвильового методу лікування геморою

Рекомендують проводити цю операцію при третій або четвертій стадії захворювання, а не при початковій формі геморою. Її доцільно провести відразу для висічення зовнішніх та внутрішніх гемороїдальних вузлів.

Підготовка до видалення геморою

Перед процедурою пацієнт здає загальні аналізи, проводять очисну клізму та готують операційне поле.

Як проводять видалення гемороїдальних вузлів?

Висікають вузли в сертифікованій клініці в асептичних умовах операційної. Процес займає трохи більше півгодини і проводиться під анестезією. Радіохвильою видаляються гемороїдальні вузли, судини запаюються, кровотечі не виникає.

Рекомендації у відновлювальному періоді

Після операції пацієнту рекомендують ретельно дотримуватись особистої гігієни. Рану потрібно регулярно обробляти мазями зі знезаражуючим і ранозагоювальним ефектом.

Постоленко Микола Дмитрович
Постоленко
Микола Дмитрович
  • Завідувач відділення
  • Стаж роботи 24 роки
  • Кандидат медичних наук, доцент
  • Вища кваліфікаційна категорія
  • Автор:
    • 124 наукових робіт,
    • 2 патентів України на винаходи,
    • 2 науково-методичних посібників,
    • 2 методичних рекомендацій,
    • 2 нововведень
Самолікування небезпечне
для Вашого здоров'я!

Консультація
за телефоном

Консультація за телефоном

icon
+38 (067) 912-12-78

або

Куди звертатись за допомогою?

Як правило, люди не звертають увагу на дискомфорт, біль, і найчастіше, просто терплять або п'ють знеболювальні, виходячи з власних здогадів. Ці дії і призводять до сумних та можливо невиправних наслідків.

У відділенні проктології займаються всіма питаннями, пов'язаними з кишківником. Вас проконсультують, ви відразу пройдете потрібні дослідження і вам підберуть правильне лікування.

Наші лікарі роблять все можливе, щоб полегшити життя пацієнтам із хворобами кишківника. Фахівці працюють із застосуванням сучасної схеми діагностики та лікування проктологічних захворювань, що забезпечує ефективність та швидкість у досягненні позитивного результату.

Як записатися на прийом до проктолога?

Якщо ви маєте проблеми, не можна відкладати обстеження. Для отримання консультації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Консультації та обстеження проводяться за попереднім записом, що виключає чергу та очікування. Висновки, результати аналізів, УЗД, рекомендації з лікування видаються на руки пацієнту.

Будьте здорові та уважні до себе та своїх близьких!

Залишились питання?

Ви можете залишити свої контактні дані у формі нижче та ми обов'язково відповімо вам найближчим часом.